صدا و سیما/ کلاس‌های اول، دوم و کلاس‌های مهارت هنرستان‌ها در شهرهای آبی و زرد کرونایی استان سمنان، از ابتدای بهمن ماه بازگشایی می‌شود.

علیرضا آشناگر، استاندار سمنان گفت: دانش‌آموزان پایه اول و دوم و هنرستان‌های فنی از اول بهمن ماه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مدارس حضور یابند. 
وی با تاکید بر تقویت زیرساخت ها آموزش غیرحضوری در استان سمنان افزود: در همین راستا نیز تاکنون تبلت و امکانات آموزشی برای دانش آموزان محروم در استان سمنان نیز تامین شد.
استاندار سمنان بیان کرد: اداره آموزش و پرورش استثنایی سمنان با حمایت دانش‌آموزان ناتوان، اثر گذاری این دانش آموزان را در توسعه کشور و جامعه بیشتر کند.
محمد دستورانی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان هم گفت: هر اداره‌ای می‌تواند متولی یک مدرسه اسثنایی در استان سمنان باشد تا از این مدارس و دانش‌آموزان برای توسعه جامعه حمایت شود.
وی افزود: مدارس روستا‌ها و شهر هایی که در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند تنها برای تامین نیاز دانش‌آموزان بدون دسترسی به فضای مجازی از ابتدای بهمن ماه مدارس بازگشایی می شود.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان بیان کرد: دانش آموزان پایه اول ودوم در گروه‌های 10 نفره و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today