فارس/ استاندار اصفهان گفت: بازگشایی مدارس در پایه‌های اول و دوم ابتدایی به صورت دو روز در هفته و اختیاری است.

عباس رضایی، استاندار اصفهان ابراز کرد: اگرچه نفس عزاداری برای حضرت فاطمه(س) به عنوان بزرگ بانوی اسلام و الگو و اسوه زنان عالم، امری مستحب است و همه علاقه‌مند به حضور در این مراسم هستند، ولی در عین حال باید سلامت را حفظ کرد زیرا حفظ جان به عنوان یک واجب شرعی و عقلی لازم است.
استاندار اصفهان با اشاره به نگرانی‌های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: دغدغه‌هایی در این جلسه مطرح که در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی چه بسا در بهمن و اسفند شاهد موج جدید افزایش ابتلا و فوتی‌های بیماری کرونا باشیم.
وی با اشاره به تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص گرامیداشت ایام دهه فجر، اظهار کرد: دهه فجر و روز ۲۲ بهمن از روزهای بزرگ، ملی و تاریخی ملت ایران است و بی‌شک همه خواهان شکوه مراسم‌ این ایام و حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن هستند.
رضایی اضافه کرد: امسال به دلیل شیوع بیماری منحوس کرونا، مراسم‌ راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به دلیل قطع زنجیره کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری به صورت موتوری و خودرویی و سخنرانی‌های این ایام نیز به صورت مجازی و از طریق رسانه‌ها و صدا و سیما خواهد بود.
استاندار اصقهان همچنین در خصوص تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا افزود: بازگشایی مدارس در پایه‌های اول و دوم ابتدایی به صورت دو روز در هفته و اختیاری است و تصمیم‌گیری برای حضور کادر اجرایی و فرهنگیان در حوزه اختیارات وزیر آموزش و پرورش است‌.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today