ایرنا/ رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دامغان گفت: محور ارتباطی دیباج به گلوگاه و محور دامغان به کیاسر به دلیل بارش برف و کولاک شدید مسدود شد.

حسین ابوطالبی، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دامغان اظهار کرد: بارش برف و کولاک شدید از صبح امروز در محورهای شمالی دامغان آغاز و موجب بسته شدن محورهای شمالی شهرستان دامغان شد.
وی اضافه کرد: بارش برف شدید در محورهای شمالی شهرستان علاوه بر مسدود کردن محورها، روند تردد در دیگر حوزه های برف گیر دامغان را نیز با کندی مواجه کرده است.
ابوطالبی تصریح کرد: تردد در محور گردنه آهوان در مسیر دامغان- سمنان فقط با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است و هم اکنون، گشت های راهداری در محورهای مذکور در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی هستند.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دامغان خاطرنشان کرد: نمک پاشی، استفاده از خودروهای برف‌روب برای کنارزنی برف در جاده های اصلی و خدمت رسانی به مسافران در راه‌مانده در گردنه های خطرناک محورهای دامغان از اقدام‌های در حال انجام‌ است.
وی ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی کاهش دما و اعلام قرار گرفتن در یکی از سردترین روزهای سال ۹۹ و احتمال کولاک شدید، مردم تا جای ممکن از تردد غیرضروری بپرهیزند.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دامغان گفت: چنان چه مسافران قصد سفر یا عبور از مناطق سردسیر و برف گیر را دارند، زنجیرچرخ، لباس گرم و تغذیه کافی، به همراه داشته باشند و با سوخت کامل خودرو در این مناطق تردد کنند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today