ایرنا/ رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهر بیجار گفت: تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و سمند و واژگونی یک دستگاه تریلی در این شهرستان، سه کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت.

نریمان ورمرزیار، رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهر بیجار اظهار داشت: در پی تصادف شدید ۲ دستگاه سواری پراید و سمند در محور بیجار به تکاب، قبل از روستای علی آباد، ۲ کد از مرکز فوریت های پزشکی شهر بیجار به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور به موقع عوامل اورژانس در محل حادثه، چهار مصدوم این حادثه به بیمارستان حضرت امام حسین(ع) شهر بیجار منتقل شد و یک نفر کشته این حادثه نیز توسط آتش نشانی شهرستان بیجار منتقل گردید.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهر بیجار بیان کرد: حادثه دیگر در محور بیجار به همدان حد فاصله باغ رضوان، یک دستگاه تریلی سنگین متاسفانه دچار واژگونی می‌شود که راننده و ۲ سرنشین دیگر این خوردو دچار مصدویت شدید می‌شوند.
ورمرزیار تصریح کرد: ۲ کد اورژانس بیجار به محل این حادثه اعزام می‌شوند که در این مورد هم یکی از مصدومان سریع به بیمارستان حضرت امام حسین(ع) شهر بیجار منتقل و ۲ سرنشین دیگر به علت گیر افتادن در زیر اتاق خودرو، در محل حادثه کشته می‌شوند و توسط عوامل آتش نشانی بیجار خارج و منتقل شدند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online