باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۱ مازندرانی بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند.

موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۲۰۷ بیمار مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، ابراز کرد: در همین مدت ۲۰ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.
وی افزود: در حال حاضر ۱۱۱۶ بیمار با علائم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۲۳۹ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
موسوی ادامه داد: ۲۱۰ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.
همچنین سید فرزاد جلالی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با بیان اینکه ۴۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری شدند، افزود: یک بیمار نیز در این مدت به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
وی تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۲۲۴ بیمار اعلام کرد و افزود: ۴۳ بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
جلالی گفت: ۳۰ بیمار هم با بهبودی نسبی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today