ایرنا/ تیم وچان کردستان در هفته هشتم رقابت‌های فوتبال بانوان لیگ برتر باشگاه‌های کشور، خارج از خانه دوباره‌ برابر شهرداری سیرجان متحمل شکست شد.

امروز جمعه در حساس ترین دیدار از رقابت‌های لیگ برتر بانوان کشور، شهرداری سیرجان، صدرنشین گروه ب رقابت‌ها در استادیوم تختی میزبان وچان کردستان بود.
شاگردان فاطمه صادقی که هفته هفتم را برابر سارگل بوشهر به پیروزی رسیده بودند، امروز در دیداری حساس به مصاف سیرجان رفتند تا شانس خود را برای صعود به صدر جدول گروه ب امتحان کنند اما در جا زدند.
دو تیم در دیدار امروز با احتیاط آغاز کردند تا بتوانند توپ و میدان را در اختیار بگیرند که در نیمه نخست وچانی ها موفق تر عمل کردند تا جایی که تک گل این نیمه به نام فاطمه قاسمی و به نفع وچان ثبت شد.
برتری وچان تا پایان نیمه نخست ادامه داشت و ۲ تیم با همان نتیجه یک بر صفر به نفع میهمان به رختکن رفتند.
گل دوم وچان هم توسط زهرا قنبری در نیمه دوم به ثمر رسید تا بردی شیرین را تجربه کنند اما با تغییرات تاکتیکی در شهرداری سیرجان، اختلاف به یک گل و بعد هم به تساوی کشیده شد تا وچانی‌ها که در عرض چند دقیقه سه امتیاز را با تساوی عوض کرده بودند تمرکز خود را برای ادامه بازی از دست بدهند و در نهایت پذیرای سومین گل هم بشوند، آن هم توپی که بازیکن وچان به اشتباه وارد دروازه خودشان کرد.
شهرداری سیرجان با کسب این سه امتیاز ۲۲ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول گروه ب رقابت‌ها تثبیت کرد.
وچان کردستان هم دومین شکست فصل را باز هم مقابل نماینده سیرجان متحمل شد تا ۱۶ امتیازی باقی بماند و پشت سر شهرداری جایگاه دوم جدول را از آن خود کند.
شاگردان فاطمه صادقی در دور رفت این رقابت‌ها هم با نتیجه ۴ بر ۲ از سیرجانی ها شکست خورده بودند و خارج از خانه موفق به انتقام نشدند.
مربی تیم وچان امروز بر خلاف هفته های قبل، پاسخگوی خبرنگار ایرنا نبود تا درباره دیدار ناموفق تیمش صحبت کند.
وچان تا این جای کار ۹ گل خورده و ۲۱ گل زده در کارنامه خود دارد  و توانسته چهار کلین شیت و میانگین هر ۳۴ دقیقه یک گل را به نام خود ثبت کند.
این تیم هفته بعد در ورزشگاه ملک نیای سنندج میزبان قشقایی شیراز خواهد بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online