ايرنا/ تيم وچان کردستان در هفته هشتم رقابت‌هاي فوتبال بانوان ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور، خارج از خانه دوباره‌ برابر شهرداري سيرجان متحمل شکست شد.

امروز جمعه در حساس ترين ديدار از رقابت‌هاي ليگ برتر بانوان کشور، شهرداري سيرجان، صدرنشين گروه ب رقابت‌ها در استاديوم تختي ميزبان وچان کردستان بود.
شاگردان فاطمه صادقي که هفته هفتم را برابر سارگل بوشهر به پيروزي رسيده بودند، امروز در ديداري حساس به مصاف سيرجان رفتند تا شانس خود را براي صعود به صدر جدول گروه ب امتحان کنند اما در جا زدند.
دو تيم در ديدار امروز با احتياط آغاز کردند تا بتوانند توپ و ميدان را در اختيار بگيرند که در نيمه نخست وچاني ها موفق تر عمل کردند تا جايي که تک گل اين نيمه به نام فاطمه قاسمي و به نفع وچان ثبت شد.
برتري وچان تا پايان نيمه نخست ادامه داشت و ۲ تيم با همان نتيجه يک بر صفر به نفع ميهمان به رختکن رفتند.
گل دوم وچان هم توسط زهرا قنبري در نيمه دوم به ثمر رسيد تا بردي شيرين را تجربه کنند اما با تغييرات تاکتيکي در شهرداري سيرجان، اختلاف به يک گل و بعد هم به تساوي کشيده شد تا وچاني‌ها که در عرض چند دقيقه سه امتياز را با تساوي عوض کرده بودند تمرکز خود را براي ادامه بازي از دست بدهند و در نهايت پذيراي سومين گل هم بشوند، آن هم توپي که بازيکن وچان به اشتباه وارد دروازه خودشان کرد.
شهرداري سيرجان با کسب اين سه امتياز ۲۲ امتيازي شد و جايگاه خود را در صدر جدول گروه ب رقابت‌ها تثبيت کرد.
وچان کردستان هم دومين شکست فصل را باز هم مقابل نماينده سيرجان متحمل شد تا ۱۶ امتيازي باقي بماند و پشت سر شهرداري جايگاه دوم جدول را از آن خود کند.
شاگردان فاطمه صادقي در دور رفت اين رقابت‌ها هم با نتيجه ۴ بر ۲ از سيرجاني ها شکست خورده بودند و خارج از خانه موفق به انتقام نشدند.
مربي تيم وچان امروز بر خلاف هفته هاي قبل، پاسخگوي خبرنگار ايرنا نبود تا درباره ديدار ناموفق تيمش صحبت کند.
وچان تا اين جاي کار ۹ گل خورده و ۲۱ گل زده در کارنامه خود دارد  و توانسته چهار کلين شيت و ميانگين هر ۳۴ دقيقه يک گل را به نام خود ثبت کند.
اين تيم هفته بعد در ورزشگاه ملک نياي سنندج ميزبان قشقايي شيراز خواهد بود.

آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online