باشگاه خبرنگاران/ سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان طارم از کشف انبار مواد غذائی احتکار شده به ارزش تقریبی بیش از ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ اصغر یوسفی، سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان طارم با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار اقلام و کالای اساسی مردم توسط یک محتکر موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
او افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی یک انبار احتکار کالا در طارم شناسایی شده و پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با همکاری اداره صنعت معدن و تجارت از این انبار بازدید به عمل آمد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان طارم ادامه داد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این انبار در مجموع هزار و ۸۵۰ کیلوگرم انواع برنج خارجی و ایرانی، ۸۵۰ کیلوگرم روغن مایع و جامد و ۲ هزار و ۱۸۰ قوطی رب گوجه فرنگی احتکارشده را کشف کنند.
سرهنگ یوسفی با اشاره به اینکه بنابر نظر کارشناسان ارزش اقلام احتکار شده بیش از ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکار مایحتاج مردم، قیمت‌ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد خواهد کرد.آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today