ايرنا/ مدير فرودگاه ياسوج گفت: با توجه به ظرفيت هاي بي بديل اين استان در حوزه هاي مختلف به ويژه گردشگري، راه اندازي تاکسي هوايي ( اير تاکسي) در فرودگاه ياسوج به جد در دستور کار قرار دارد.

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کهگيلويه و بويراحمد با حضور در دفتر مدير فرودگاه شهداي ياسوج جهت همکاريهاي بين سازماني با هم به گفتگو پرداختند.
عنايت انصاري فرد، مدير فرودگاه ياسوج ضمن تاکيد بر روابط تنگاتنگ با اداره کل ميراث فرهنگي و گردشگري گفت: با توجه به چهارفصل بودن اين استان، تنوع صنايع دستي و ميراث فرهنگي و آثار و بناهاي تاريخي، شرايط براي بازديد گردشگر فراهم مي باشد که قطعا فرودگاه مهمترين مبادي ورودي جهت ورود گردشگر به استان است.
وي افزود: تاکسي هوايي مي تواند يکي از راههاي جابجايي گردشگر از فرودگاه شيراز به فرودگاه ياسوج باشد که تمام تلاش خود را جهت راه اندازي اين سرويس خواهيم کرد.
مجيد صفايي، مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کهگيلويه و بويراحمد نيز برنامه‌هاي خود در فرودگاه ياسوج را نصب مانيتور در سالن مسافري جهت نمايش صنايع دستي و اماکن تاريخي، برگزاري جشنواره سفره هفت سين در سالن ترمينال و معرفي سفره هاي برتر، اجراي موسيقي محلي زنده و طرح توريست گردشگري و توريست سلامت عنوان کرد.
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان و هيئت همراه از سالن ترمينال بازديد و مقرر شد که فرودگاه يک غرفه به نام صنايع دستي، ميراث فرهنگي و گردشگري در اختيار اين اداره کل قرار دهد.

آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today