مهر/ رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا گفت: طرح محدوديت تردد جلوگيري از گسترش کرونا با توجه به نوع محدوديت ورود پلاک‌هاي غيربومي و خروج پلاک‌هاي بومي در شهرهاي قرمز و نارنجي ادامه دارد.

سرهنگ احمد شيراني، رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا با اشاره به آخرين وضعيت ترافيکي محورها اظهار کرد: ترافيک در آزادراه قزوين-کرج و کرج-تهران حدفاصل ساساني تا پل کلاک همچنين در محور شهريار - تهران محدوده شهر قدس نيمه سنگين گزارش شده است.
وي با اشاره به محورهاي مسدود شرياني گفت: محورهاي شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر و دلگان - زهکلوت تا اطلاع ثانوي مسدود هستند.
رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا بيان کرد: با توجه به بارندگي و کولاک دو روز گذشته در برخي از جاده‌هاي استان‌هاي شمالي و شمال شرقي و شمال غربي برخي از جاده‌ها به علت برف و کولاک شديد و نبود ديد کافي و ايمني لازم موقتاً مسدود و با تلاش عوامل پليس راه و همکاران راهداري بازگشايي شد و در حال حاضر تمامي اين محورها باز و تردد روان و بدون مشکل انجام مي‌گيرد.
سرهنگ شيراني در پايان گفت: اين هفته طرح محدوديت تردد جلوگيري از گسترش ويروس کرونا با توجه به نوع محدوديت ورود پلاک‌هاي غيربومي و خروج پلاک‌هاي بومي در شهرهاي گروه قرمز و نارنجي کماکان ادامه داشته و هر گونه تغيير منوط به مصوبات ستاد ملي مقابله با کرونا مي‌باشد.