فارس/ فرمانده انتظامي نظرآباد از کشف بيش از 14 کيلو گرم ترياک و حشيش از مخفيگاه يکي از قاچاقچيان مواد مخدر اين شهرستان خبر داد و گفت: در اين پرونده دو نفر دستگير شدند.

فرج اله اسدالهي، فرمانده انتظامي نظرآباد اظهار کرد: در پي دريافت خبري مبني بر حمل و نگهداري مقدار قابل توجهي مواد مخدر توسط يکي از قاچاقچيان مواد مخدر شهرستان نظرآباد، رسيدگي به موضوع در دستورکار پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پليسي از صحت خبر اطمينان يافته و با تحت نظر قرار دادن متهمان مشخص شد که نامبرگان قصد دارند به وسيله يک دستگاه خودرو پژو 405 مواد مخدر را به يکي از استان‌هاي غربي کشور منتقل کنند.
فرمانده انتظامي نظرآباد اظهار کرد: بلافاصله ماموران پس از هماهنگي با مقام قضائي در محور خروجي شهر نظرآباد مستقر شده و با رصد و پايش خودروهاي عبوري در نهايت خودرو پژو متهمان را شناسايي کرده و در عملياتي غافلگيرانه ان را متوقف و 2 سرنشين آن را دستگير کردند.
اسدالهي ادامه داد: در بازرسي از خودرو متهمان 8 کيلو 300 گرم حشيش و کشف 6 کيلوگرم ترياک که بسيار ماهرانه در کفي خودرو جاساز شده بود، کشف شد.
به گفته وي در اين رابطه پرونده تشکيل و به همراه متهمان براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند.
فرمانده انتظامي نظرآباد يادآور شد: پليس با هوشياري کامل در مسيرهاي مواصلاتي حضور فعال داشته و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز در جامعه از هيچ گونه تلاشي فروگذار نخواهد کرد.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday