پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي نظرآباد گفت: کلاهبردار حرفه اي که با جعل سند اقدام به فروش ملک 15 ميلياردي يکي از شهروندان کرده بود، توسط کارآگاهان پليس آگاهي اين شهرستان دستگير شد.

سرهنگ فرج اله اسدالهي، فرمانده انتظامي نظرآباد بيان کرد: در پي ارجاع پرونده اي به پليس آگاهي نظرآباد مبني بر فروش ملک يکي از شهروندان با سند جعلي توسط فردي ناشناس، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وي افزود: از آنجايي که متهم به صورت حرفه‌اي و بدون به جا گذاشتن هر گونه ردي از خود از محل متواري شده بود، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري پليس آگاهي نظرآباد، اقدامات پليسي را براي شناسايي و دستگيري وي آغاز کردند.
فرمانده انتظامي نظرآباد تصريح کرد: ماموران پس از انجام تحقيقات گسترده، با بررسي همه سرنخ هاي به دست آمده و به کارگيري اقدامات پليسي متهم را در شهرستان ساوجبلاغ شناسايي و پس از هماهنگي‌هاي قضايي در مخفيگاهش دستگير کردند.
سرهنگ اسدالهي از کشف مقادير قابل توجهي مهر جعلي با عنوان سازمان و شرکت هاي دولتي و خصوصي، اسناد و مدارک جعلي به همراه سيستم‌هاي جعل سند از مخفيگاه متهم خبر داد و خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابي بوده اما پس از روبه‌رو شدن با دلايل و مستندات موجود در نهايت به فروش ملک مال باخته با سند جعلي به قيمت 15 ميليارد ريال اقرار کرد.
فرمانده انتظامي نظرآباد با اشاره به اينکه تحقيقات پليسي در اين زمينه همچنان ادامه دارد، از مردم خواست ضمن خودداري از در اختيار قرار دادن اسناد و مدارک شناسايي خود نزد ديگران براي انجام امور اداري از صحت معامله و احراز مالکيت فروشنده و اسناد و مدارک، اطمينان حاصل کنند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday