باشگاه خبرنگاران/ رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان از تشکيل ٣ پرونده تخلف براي توزيع کنندگان سيلندر گاز مايع در اين شهرستان خبر داد.

اردوني، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان از بيرجند، گفت: ۳ پرونده به ارزش ريالي بيش از ٤٠ ميليون ريال براي توزيع کنندگان متخلف در شهرستان تشکيل شده است.
او افزود: اين پرونده‌ها براي تخلفات عرضه خارج از شبکه و گران فروشي سيلندر گاز مايع تشکيل شده است و براي اعمال جرائم چند برابري به تعزيرات حکومتي شهرستان ارسال شده است.
اردوني با تاکيد بر اينکه با پيگيري‌هاي به عمل آمده و به ويژه تلاش فرماندار تامين گاز مايع فعلا در شرايط عادي قرار دارد، بيان کرد: نظارت بر توزيع کنندگان گاز تشديد شده است و چنانچه وقفه‌اي در تامين گاز پيش نيايد سيلندر گاز به راحتي در دسترس مردم در شهر‌ها و مناطق دور دست روستايي قرار مي‌گيرد.
رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در قيمت‌ها و نحوه توزيع سيلندر گاز مايع مراتب را به بازرسي اداره صمت شهرستان اطلاع و يا با شماره تلفن‌هاي ١٢٤ و ٢٢٢٧ تماس بگيرند.

آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today