ایسنا/ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در یک کارگاه تزئینات خودرو خبر داد.

سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: ساعت ١٨:٠٠ روز جاری یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه تزئیناتی خودرو در بزرگراه آزادگان خیابان غفاری به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.
وی ادامه داد: محل حادثه سوله ای حدودا ۴٠٠ متری بود که سه طبقه داشت، البته این محل خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران است؛ اما سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی فوماتیک و تانکر آب به محل اعزام شدند.
ملکی اظهار کرد: این کارگاه تزئینات خودرو بیشتر در زمینه صندلی‌ها کار می‌کرد و چهار دستگاه خودرو آفرود در طبقه همکف و مقداری لوازم در محل وجود داشت. در دو طبقه بالایی هم مقدار بسیار زیادی صندلی وجود داشت.
وی ادامه داد: زمانی که نیروها به محل رسیدند هر سه طبقه کاملا شعله ور بود و شعله‌های آتش از سه طرف سوله به بیرون می زد. بیم تخریب شدن سقف سوله در اثر حرارت وجود داشت و هنوز هم امکان تخریب شدن بخشی از سقف وجود دارد.
ملکی افزود: آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و مشغول عملیات شدند که در مرحله اول از سرایت آتش به کارگاه‌های همجوار جلوگیری کردند و آتش را تحت کنترل درآوردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه تاکنون مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشته این، گفت: در حال حاضر آتش تقریبا خاموش شده و در واقع شعله زنی اولیه انجام شده است. نیروها با نفوذ به داخل در حال ایمن سازی محل هستند.
وی ادامه داد: مشخص است که این حادثه خسارت زیادی بر جای گذاشته است. پس از پایان عملیات محل تحویل عوامل انتظامی خواهد شد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran