ایمنا/ فرمانده انتظامی علی‌آباد کتول از کشته شدن گروگان گیر شرور در درگیری با پلیس در شهر فاضل آباد خبر داد.

الیاس تازیکه، فرمانده انتظامی علی‌آباد کتول ابراز کرد: شرور سابقه‌دار که به همراه خودروی سرقتی از سمت شرق گلستان به سمت غرب در حال حرکت بود، در محدوده فاضل‌آباد با یک دستگاه خودرو تصادف و خودرو وی خاموش می‌شود.
وی ادامه داد: این فرد برای فرار با اسلحه وینچستر خشاب‌دار خودروهای عبوری را تهدید کرده تا به وسیله آن‌ها از صحنه تصادف متواری شود.
تازیکه خاطرنشان کرد: این فرد شروع به تیراندازی کرده و سبب رعب و وحشت در بین مردم می‌شود و برای رسیدن به خواسته خود این شخص چند نفر را هم گروگان می‌گیرد.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس ۱۱۰ شهرستان در محل حاضر شده و به وی اخطار دادند که خود را تسلیم کند، اما فرد شرور درگیری مسلحانه ایجاد می‌کند که در نهایت از ناحیه پا مورد اصابت گلوله پلیس قرار می‌گیرد.
فرمانده انتظامی علی‌آباد کتول اضافه کرد: این سارق سابقه دار به بیمارستان بقیه الله اعظم(عج) علی آباد منتقل می‌شود و بر اثر خونریزی شدید فوت می‌کند، این فرد ۲۹ سال داشته است و از خودروی وی چندین فقره اقلام سرقتی داخل خودرو، مهمات، اقلام مسروقه مانند عابربانک و غیره کشف می‌شود.
تازیکه ادامه داد: این گروگان گیر سابقه کیفری داشته و تاکنون پنج فقره سرقت از وی محرز شده که دو مورد آن سرقت خودرو بوده است.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today