ایلنا/ استاندار خوزستان از افزایش آمار ابتلا به کرونا در برخی شهرستان‌های استان خبر داد.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان با اعلام وضعیت آبی استان اظهار کرد: ملاک اعمال محدودیت‌ها، بازگشایی اصناف، سالن‌ها و نظیر آن‌ها، مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا است.
وی با بیان اینکه باید به تصمیم‌گیری‌ها و صدور مجوزهای ستاد استانی و ملی مدیریت کرونا توجه داشت، گفت: باتوجه به شرایط بیماری، مدیران هر منطقه باید مقررات مربوط به همان منطقه را اعمال کنند.
استاندار خوزستان تصریح کرد: در مراکز عمومی، با نظارت مستمر و مقررات مربوطه، باید به فاصله‌گذاری اجتماعی توجه بیشتری شود اما این درحالی هست که فاصله‌گذاری اجتماعی در مکان‌های عمومی کاهش پیدا کرده، و این اتفاق پیام خوبی برای مدیریت بیماری کرونا در استان نخواهد بود.
او همچنین حفظ شرایط کنونی را سخت‌تر از به دست آوردن آن دانست و به تلاش برای بهبود وضعیت بیماری تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های پشتیبان از طرح شهیدسلیمانی، طبق مصوبات تا پایان طرح عمل کنند و هیچ‌گونه کوتاهی و بهانه‌ای در این زمینه از سوی آنها پذیرفته نخواهد بود.
وی در‌ پایان، آمار ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان‌های آبادان، هندیجان، بهبهان، آغاجری، امیدیه، رامشیر، شادگان، اندیکا، دزفول، مسجدسیمان، شوش، دشت آزادگان، و هویزه را نسبت به هفته گذشته آمار افزایشی عنوان کرد.آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today