صدا و سیما/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حالی که دیروز بیماران بستری در بخش‌های کرونایی ۴۷ نفر بود این تعداد امروز به ۶۲ نفر افزایش یافت.

دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۲۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و اکنون ۶۲ بیمار در این بخش‌ها بستری هستند.
وی افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳ مورد به کرونا قطعی بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت یک بیمار کرونایی خبر داد و گفت: یک نفر از هم‌استانی‌ها با ۶۳ سال سن دیروز فوت شد. این فرد دارای بیماری زمینه‌ای دیابت بوده است.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۰ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند ادامه داد: از این تعداد ۵ مورد با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
کشمیری گفت: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و ۱۶۰ بوده و تعداد جان‌باختگان نیز ۸۵۱ مورد بوده است که از این تعداد ۸۴۳ نفر مورد مثبت قطعی و ۸ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar