باشگاه خبرنگاران/ مدیر اداره آبفای اندیکا گفت: مبالغ بالای قبوض برای مشترکین پرمصرف قسط بندی می‌شود.

قاسم احمد فخرالدین، مدیر اداره آبفای اندیکا با اشاره به اخبار منتشرشده مبنی بر بالا بودن قبوض آب در این شهرستان اظهار کرد: در سال ۹۸ با اعلام سراسری بیماری کرونا و بحث قرنطینه‌ها و محدود شدن رفت و آمد ماموران قرائت به درب منازل، چاپ قبض برای ما میسر نشد و فیش‌های صادره جدید مربوط به یک دوره ۸ ماهه است.
او با اشاره به اولین قرات سال ۹۹ افزود: اولین قرات کنتور بوسیله مشترکین آبفای اندیکا از شهریورماه سال ۹۹ انجام شده و تا پایان مهر ماه قبوض آب صادر و به مردم این شهرستان  تحویل داده شد.
احمد فخر‌الدین در خصوص ارقام ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومانی قیمت قبوض اظهار کرد: با توجه به اینکه قبوض آب بعداز گذشت ۸ ماه صادر شده، مبالغ آب بهاء نیز برای این مدت زمان صادر شده است و اگر این مبلغ تقسیم بر ۸ ماه شود، میانگین قبوض معوقه‌ای،  ماهانه بین ۷۰ یا ۸۰ هزار تومان است.
این مقام مسئول با بیان اینکه مبالغ بالای قبوض برای مشترکین پر مصرف را قسط بندی می‌کنیم تا مشترکین بتوانند آب بهای خود را به راحتی پرداخت کنند، تصریح کرد: تعیین قیمت براساس نرم افزار سیستم محاسبه قبوض آب بها، شرکت مهندسی آب کشور و براساس مصوبه شورای اقتصاد کشور بوده و اداره آبفای اندیکا امکان دخل و تصرف در رقم‌های اعلامی را ندارد، اما اگر به وسیله مامور قرائت اشتباهی صورت گیرد قبض اصلاح می‌شود.آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today