صدا و سیما/ در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی، اعضای باند سارقان حرفه‌ای طلاجات سالخوردگان شناسایی و دستگیر شدند.

سردار مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی در تشریح این خبر گفت: در روز‌های اخیر با اعلام گزارش‌هایی از سرقت طلاجات افراد سالخورده در شهرستان‌های اراک، ساوه و شازند و پخش تصاویری از سرقت توسط اعضای این باند سارقان در فضای مجازی بررسی تخصصی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
سردار مفخمی شهرستانی افزود: در بررسی‌های انجام شده از صحنه‌های سرقت مشخص شد که چهار نفر با دو دستگاه موتورسیکلت، افراد سالخورده را شناسایی و در کوچه‌ها و خیابان‌های خلوت، اقدام به سرقت طلاجات آنان می‌کنند.
او اضافه کرد: عملیات شناسایی و دستگیری این افراد آغاز شد و سرانجام سرنخ‌هایی از سارقان که ساکن استان تهران بودند، به دست آمد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: بعد از سرقتی که هفته گذشته در شهرستان مهاجران رخ داد، کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس این شهرستان در کمتر از ۷۲ ساعت موفق شدند یکی از سارقان را در این شهرستان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.
سردار مفخمی شهرستانی اضافه کرد:‌ در ادامه پیگیری‌های پلیس، سه نفر دیگر از اعضای این باند، در استان تهران شناسایی و هر کدام طی عملیات‌هایی جداگانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان انتقال شدند.

  
 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today