فارس/ معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز گفت: فردی که با جعل عنوان بازرس یکی از نهادهای حکومتی و ارائه کارت شناسایی جعلی قصد کلاهبرداری از شهروندان را داشت در مشکین دشت، شناسایی و دستگیر شد.

سیدمجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: در پی دریافت اخباری مبنی بر این که فردی با جعل عنوان بازرس یکی از نهادهای حکومتی و ارائه کارت  شناسایی جعلی قصد کلاهبرداری از شهروندان را دارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی فردیس قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد که متهم به جرم جعل عنوان و کلاهبرداری تحت تعقیب مراجع قضایی و پلیس شهرستان کرج است و دارای چندین فقره سابقه کلاهبرداری است.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که کارآگاهان با تلاش‌های شبانه روزی و به کارگیری اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در منطقه مشکین دشت شناسایی کردند، اظهار کرد: در ادامه با زیر نظر گرفتن مخفیگاه متهم، در یک فرصت مناسب نامبرده در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل شد.
جعفری با اشاره به کشف تعداد زیادی مدارک دولتی جعلی از مخفیگاه متهم، تصریح کرد: تحقیقات بر روی این کلاهبردار برای کشف جرایم وی ادامه دارد.
وی به شهروندان توصیه کرد از اعتماد بی‌مورد به افرادی که خود را با بزرگنمایی از مسؤولان دولتی و لشگری معرفی کرده و برای انجام کاری درخواست پول می‌کنند پرهیز کرده و در صورت مواجه با این افراد موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday