پایگاه اطلاع رسانی سازمان شیلات/ فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان سازمان شیلات ایران، از توقیف سه فروند شناور و قایق صیادی در استان گیلان و مازندران خبر داد.

هادی دیده ور، فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان سازمان شیلات ایران بیان کرد: مامورین پایگاه تنکابن با انجام گشت و بازرسی در غرب حوزه استحفاظی، برای پاکسازی اطراف قفس دریایی و شرکت تعاونی پره عباس آباد به منطقه اعزام و در مناطق ذکر شده، تعداد یک فروند شناور قایق 48 قوه اسب را کشف وضبط و تعداد 40 رشته دام فلسدار و 200 عدد را توقیف کردند.
وی افزود: همچنین عوامل پایگاه ایزد شهر با انجام یک مرحله گشت در بازار ماهی فروشان محمودآباد موفق به کشف و ضبط مقدار 250 گرم خاویار و یک کیلوگرم ماهی غضروفی(تکه تکه شده) بلاصاحب شدند که تحویل اداره کل شیلات استان مازندران شد.
دیده ور در ادامه اظهار کرد: مامورین یگان حفاظت از منابع آبزی استان گیلان نیز با انجام گشت و بازرسی از حوزه استحفاظی اقدام به توقیف یک فروند قایق موتوری 85 قوه اسب، یک فروند قایق موتوری 75 قوه اسب، 265 رشته دام استخوانی، 65.2 کیلوگرم سرب، 8 شاخه لنگر، 1325 متر طناب، 795 عدد کرف کردند. 
وی یادآور شد: همچنین شناورهای توقیفی به همراه آلات و ادوات صیادی مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به پایگاه های مربوطه تحویل داده شدند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today