ایلنا/ فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از گروگان‌گیری زنی توسط تبهکار فراری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند، فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در تشریح این خبر اظهار کرد: عوامل گشت ۱۱۰ اهواز حین گشت زنی در یکی از مناطق این شهر به یک دستگاه موتورسیکلت مظنون شدند که در تعقیب و گریز، سارقان مسلح به سمت مأموران تیراندازی کردند.
او افزود: زمانی که تیراندازی شدیدتر شده، یکی از سارقان با رها کردن موتورسیکلت به بالای یک پشت بام رفتند و از آنجا داخل با پریدن به داخل یک منزل مسکونی به وسیله چاقو به گروگانگیری زن ساکن در آن منزل اقدام کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: محل بلافاصله محاصره و پس از استماع درخواست سارق مسلح مبنی بر خارج شدن مأموران، به داخل حسینیه جنب منزل پرید و با یکی از مأموران ما گلاویز شد.
سرهنگ دالوند یادآور شد: با وجود مجروحیت مأمور از ناحیه سر به وسیله چاقو ولی سارق را رها نکرده و با جسارت سرکلانتر شرق و رعایت قانون به کارگیری سلاح، سارق از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و همراه با سلاح کلت کمری، یک قبضه چاقوی سلاخی و مقادیری چک در وجه حامل دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه موتورسیکلت نیز پس از استعلام دارای سابقه سرقت در شهر اهواز بود، عنوان کرد: سارق دستگیر شده به مقر انتظامی منتقل و پس از مداوا تحویل پلیس آگاهی شد.
فرمانده انتظامی اهواز در پایان با اشاره به تحت تعقیب بودن سارق دیگر از رضایت بخش بودن حال عمومی مأمور و متهم دستگیر شده خبر داد.
 


 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today