خبرگزاری پلیس/ سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از جان باختن یک پدر و پسر و مجروح شدن یک نفر در سانحه واژگونی تویوتا هایلوکس آفرود درمناطق صعب العبور کوهستانی خبر داد.

سرهنگ مهدی پورامینایی سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در مناطق صعب العبور و کوهستانی، بلافاصله ماموران کلانتری 18 شهر کرمان و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با حضور و بررسی ماموران در محل مشخص شد، یک پدر و پسر در سانحه سقوط یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس آفرود، حین گذر از مناطق صعب العبور و کوهستانی به دره جان باخته و یک نفردیگر نیز مصدوم شده که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد. 
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است،بیان داشت: استفاده از خودروهای آفرودی باید به صورت مجاز و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه باشد و علاقمندان به طبیعت می بایست ضمن گذراندن دوره های لازم، جهت عزیمت به مناطق دور از دسترس با نهادهای مرتبط هماهنگی های لازم را انجام دهند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar