ایرنا/ مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: فعالیت استخرهای استان از امروز-چهارشنبه- با حداقل ظرفیت و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آغاز شد.

هادی جودی، مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی اظهار داشت: استخر شهرستان های دارای وضعیت زرد کرونایی با حداکثر ظرفیت ۳۰ نفر و شهرستان های دارای وضعیت آبی کرونایی نیز با حداکثر ظرفیت ۵۰ نفر مجاز به فعالیت هستند.
وی با بیان اینکه استخرهای استان از ابتدای شیوع کرونا تعطیل بودند، اظهار داشت: برخلاف برخی از رشته های ورزشی که بارها بازگشایی شدند، این نخستین بازگشایی استخرهای استان است که همانند گذشته در هر شیفت ۲ ساعته به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.
جودی با اشاره به نظارت ۲۵ تیم بازرسی متشکل از کارشناس های بهداشتی و ورزشی استان بر فعالیت رشته های ورزشی یادآور شد: علاوه بر این تیم ها، گروه های نظارتی ویژه بر فعالیت استخرها در تمامی شهرستان با هدف حفظ سلامتی شهروندان تشکیل شده است.
مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی با اشاره به همکاری ۸۰ درصدی مدیران باشگاه های ورزشی استان در محدودیت های کرونایی اظهار داشت: علی رغم اینکه باشگاه داران زیان های مالی بسیاری از تعطیلی اماکن ورزشی متحمل و حتی ۱۰ درصد از باشگاه های استان نیز تعطیل شدند ولی باز هم همکاری بسیار خوبی برای حفظ سلامتی شهروندان داشتند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today