تسنیم/ رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه تمام محورهای استان بخاطر بارش برف و باران لغزنده هستند گفت: شهروندان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

محمدعلی عظیمی، رئیس پلیس راه استان زنجان در این خصوص اظهار داشت: از صبح امروز بارندگی‌ها در سطح استان آغاز شده و تمام محورهای مواصلاتی لغزنده هستند.
وی با بیان اینکه محورهای زنجان - بیجار و سلطانیه - خدابنده بارش پراکنده برف همراه با مه وجود دارد گفت: مه شدید در محورهای زنجان - طارم و زنجان - تهم شدیدتر است.
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه از شهروندان درخواست می‌کنیم از سفرهای غیرضروروی خودداری کنند، گفت: در برخی از محورها بارش باران شدیدتر است. آزادراه‌های زنجان - قزوین و زنجان - تبریز کاملا بارانی هستند و جاده‌ها به شدت لغزنده هستند.
وی با اشاره به اینکه نیروهای پلیس راه در تمام محورهای مواصلاتی حضور دارند، تشریح کرد: به تمام نیروها تاکید شده است که در مقابل بی‌قانونی و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی هیچ تخفیفی برای رانندگان قائل نشوید. متاسفانه بر‌خی‌ها با بی‌قانونی نظم جاده‌ها را به هم‌‌ می‌زنند و حوادث دلخراشی را ایجاد می‌کنند. پلیس تمام قد مقابل رانندگان متخلف می‌ایستد.


 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today