ایرنا/ فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: سارقان سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در سمنان که منجر به جراحت طلافروش و دستبرد مقادیری طلا شده بود، با ردیابی پلیس سمنان در استان گلستان دستگیر شدند.

سردار عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: ۲ سارق بعدازظهر بیست و هشتم بهمن با حمله به یک مغازه طلافروشی در بازار سمنان، با تیراندازی به طلافروش و مجروح کردن وی، مقداری طلا به سرقت بردند.
وی ادامه داد: پلیس با اقدامات و  تحقیقات تخصصی ۲ سارق را در استان گلستان ردیابی و شناسایی کرد و در نهایت امروز سی‌ام بهمن با همکاری پلیس گلستان سارقان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان سمنان بیان کرد: یکی از سارقان دربندر گز و دیگری در گرگان دستگیر شدند، یکی از سارقان در برخورد با پلیس مقاومت کرد که در نهایت با تیراندازی پلیس متهم دستگیر و طلاهای سرقتی ضبط شد.
حسنی با اشاره اصابت دو گلوله سارقان به کتف و ریه طلافروش سمنانی یادآور شد: این شهروند اکنون در بیمارستان سمنان بستری و نیازمند دعای مردم است. 
وی گفت: پلیس با هوشیاری به دنبال تامین امنیت جامعه است و هیچ جرم و جنایتی را برنمی‌تابد و عبور از هنجارها و تهدید امنیت جامعه خط قرمز پلیس است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today