ایرنا/ رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: تندبادی با سرعت ۱۰۴ کیلومتر بر ساعت روز پنجشنبه منطقه «مهمانک» شهرستان مانه و سملقان واقع در غرب استان را درنوردید.

مهری هاشمی دوین، رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان شمالی با اشاره به اینکه ناپایداری هوا تا فردا در استان ادامه دارد، اظهار داشت: برای امروز هم وزش باد و توفان برای نقاط مختلف استان پیش بینی شده است.
وی گفت: برای امروز افزایش ابر و بارش باران در مناطق مختلف استان پیش بینی شده است که در برخی مناطق به صورت رگبار خواهد بود. 
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی خراسان شمالی افزود: از اواخر امشب تا صبح جمعه هم در مناطق سردسیر بارش برف و وقوع مه گرفتگی محتمل است.
هاشمی دوین گفت: مردم استان تا صبح شنبه آینده کاهش ۱۴ تا ۱۶ درجه ای دمای هوا را تجربه می کنند، امشب در بجنورد دمای هوا تا منهای یک درجه سانتیگراد کاهش می یابد. 
وی ادامه داد: در شبانه روز گذشته دشت در شهرستان گرمه و کوسه در شهرستان شیروان با کمینه دمای پنج درجه سانتیگراد سردترین و ایستگاه آشخانه با بیشینه دمای ۲۵ درجه سانتیگراد گرم ترین نقاط استان گزارش شده است.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی اظهار داشت: در این مدت کمینه دمای بجنورد ۱۲ درجه و بیشینه آن ۲۲ درجه سانتیگراد بوده است. 

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today