شبستان/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: خطبه های نماز جمعه فردا یکم اسفندماه با موافقت ستاد مقابله با بیماری کرونا استان در تمامی شهرهای استان اردبیل در مصلی ها برگزار می شود.

حجت الاسلام ناصر نصیری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل اظهار کرد: خطبه های نماز جمعه فردا یکم اسفندماه در تمامی شهرهای استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و به صورت محدود در مصلی ها برگزار می شود.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل تصریح کرد: این تصمیم با موافقت ستاد مقابله با بیماری کرونا استان و تائید نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه اردبیل صورت گرفته و از همه شهروندان درخواست می شود تا مسائل بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.
این مقام مسئول بیان کرد: خطبه های نماز جمعه اردبیل نیز به امامت آیت الله سیدحسن عاملی در مصلی اردبیل اقامه خواهد شد و خطبه های نماز جمعه در سایر شهرهای استان نیز به قوت خود برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام نصیری افزود: از سالمندان و کودکان درخواست می شود به دلیل شرایط بیماری کرونا از حضور در مصلی ها خودداری کنند و حاضران نیز از ماسک استفاده کنند.
وی اضافه کرد: استفاده از سجاده و مهر شخصی نیز در مصلی ها الزامی است تا زمینه جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در این مراکز معنوی فراهم شود.

 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today