فارس/ مسؤولان شهرستان شاهرود با حضور در منزل شهید جست‌وجوگر نور، «محمود حاج‌قاسمی»، خبر شهادت این جانباز مدافع حرم را به خانواده وی اعلام کردند.

امام جمعه، بخشدار بسطام و فرمانده سپاه شهرستان شاهرود به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از مسؤولان محلی با حضور در منزل جست‌وجوگر نور، «محمود حاج‌قاسمی» به خانواده این شهید تبریک و تسلیت گفتند.
در این مراسم، علی‌اکبر نظری به مرثیه‌سرایی پرداخت و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی رضوی‌نسب امام جمعه بسطام در سخنانی با تبریک و تسلیت شهادت محمود حاج‌قاسمی به خانواده و هم‌رزمانش این شهید، با اشاره به آیات قرآن کریم بر مقام شامخ شهدا بر تداوم راه آنها تأکید کرد.

سرهنگ محمد خوش‌قدم، فرمانده سپاه شاهرود نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و امام راحل، با بیان اینکه این شهید عاشق شهادت بود و در جبهه سوریه نیز مجروح شد و دنبال شهادت بودند، گفت: این رزمنده بالاخره شهادت را در مناطق عملیاتی جنوب و در جست‌وجوی یاران شهیدش به دست آورد.

شهید حاج‌قاسمی، خادم‌الشهدای اهل بسطام در جست‌وجوی نور و تفحص شهدا به شهادت رسید.
شهید حاج‌قاسمی از گروه تفحص جبهه میانی که مشغول تفحص شهدا بود، بر اثر انفجار مین در زرباطیه عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today