ایرنا/ معاون اداره کل راهداری زنجان گفت: هم اکنون تردد در گردنه های زنجان - طارم، زنجان - تهم - چورزق با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

جواد یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اظهار کرد: هم اکنون بارش برف در جاده های زنجان - طارم و زنجان - تهم - چورزق موجب شده تردد در گردنه های خانچایی، بادامستان، ذاکر ضمن همراه داشته زنجیر چرخ ممکن باشد.
وی خاطرنشان کرد: بارش برف از روز گذشته در این جاده ها آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری استان زنجان گفت: ضرورت دارد رانندگان، خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، به ویژه چراغ های مه شکن، وسایل گرمایشی کرده و بدون این تجهیزات تردد نکنند. 
یوسفی، از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.
وی تاکید کرد: در حال حاضر تردد در دیگر جاده های استان به صورت عادی و روان جریان دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری استان زنجان گفت: در حال حاضر ۵۰ اکیپ راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور و مجتمع های بین راهی این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.
یوسفی اظهارداشت: رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.


 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today