مهر/ امام‌جمعه موقت سمنان با اشاره به سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان و شاهرود گفت: این سارقان توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند و از مراجع قضایی خواستار قصاص آنان در چهارسو بازار هستیم.

حجت‌الاسلام محمدباقر عبدوس، امام‌جمعه موقت سمنان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلی سمنان با اشاره به عملکرد به موقع و هوشمندانه پلیس در حادثه سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان و شاهرود و دستگیری سارقان اظهار داشت: از مراجع قضائی خواستار برگزاری قصاص در چهارسو بازار سمنان هستیم.
وی تأمین امنیت را از جمله مهم‌ترین رسالت‌های ناجا برشمرد و افزود: با توجه به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال آینده، تقویت روحیه مطالبه‌گری در جوانان به عنوان یک ضرورت در جامعه امروز احساس می‌شود.
امام‌جمعه موقت سمنان با بیان اینکه ایجاد تشکیلات مصوب و قانونی برای مطالبه‌گری در حوزه انتخابات سال آتی در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: جوانان باید با روحیه مطالبه‌گری به دور از هر گونه شایعه‌سازی و در چهارچوب قانونی فعالیت کنند.
عبدوس با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد یأس و نا امیدی و نا کار آمد جلوه دادن نظام در صدد کاهش مشارکت مردم در صحنه‌های ملی و انقلابی است، گفت: امروز مردم هوشمندانه به صحنه می‌آیند زیرا با وجود تمام مشکلات، اصل نظام و ولایت را قبول دارند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today