تسنیم/ دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی استان سمنان گفت: ۱۲۰ نوعروس نیازمند با کمک قرارگاه محرومیت‌زدایی استان سمنان راهی خانه بخت شدند.

مهدی کاشفی، دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی استان سمنان اظهار داشت: حضور فعال بسیج از بدو تأسیس تا به امروز در عرصه‌ها و دوران‌های مختلف از دفاع مقدس تا سازندگی و بعد از آن در دیگر عرصه‌ها بر همگان واضح و آشکار است.
وی تأکید کرد: نقش بسیج در هیچ دوره‌ای نه تنها کمرنگ نشده است، بلکه عرصه‌های خدمت‌رسانی به مردم روز به‌روز در حال گسترش و پررنگ‌تر شدن است.
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی استان سمنان با اشاره به اینکه کمک به امر ازدواج و آسان‌سازی این امر خداپسندانه یکی از اقداماتی است که به همت بسیج و قرارگاه محرومیت‌زدایی در این استان مورد توجه است افزود: در ایام‌الله دهه فجر امسال 120 سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند استان سمنان توزیع شده است.
کاشفی ارزش این تعداد جهیزیه را بیش از 360 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: 10 قلم کالای اساسی در هر سری از این جهیزیه تهیه شده است.
وی خاطرنشان کرد: خیران، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اقشار مختلف بسیج و قرارگاه محرومیت‌زدایی استان سمنان در تهیه و توزیع این جهیزیه‌ها نقش داشته است.
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی استان سمنان با اشاره به مشارکت بالای مردم و خیران در اجرای رزمایش کمک مؤمنانه گفت: مردم استان سمنان در نهضت کمک مؤمنانه و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و جهیزیه حضوری فعال و بی‌نظیر داشته و دارند که جای تقدیر دارد.
کاشفی تأکید کرد: کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا و تهیه بسته‌های معیشتی به افراد نیازمند همچنان در سطح استان سمنان در حال انجام است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today