مهر/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: در یک هفته گذشته ۳۵ نفر مبتلا به کرونا در سطح شهرستان شناسایی شده است.

عبدالصاحب شریفی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران اظهار کرد: شهروندان با مشاهده هرگونه علائم کرونا حتی سرماخوردگی خفیف به نزدیک تر ین مرکز جامع سلامت مراجعه کنند.
وی بیان کرد: مراجعه به موقع تأثیر زیادی در شناسایی، روند درمان و بهبود مبتلایان دارد و از مردم درخواست می‌کنیم چنانچه علائم کرونا و یا حتی سرماخوردگی خفیف را داشتند به سرعت خود را به مراکز جامع سلامت شهری یا روستایی معرفی کنند تا ضمن ویزیت توسط پزشک، در صورت لزوم از آنها تست رایگان کرونا انجام شود.
وی گفت: با توجه به مشاهده ویروس جهش یافته انگلیسی در استان خوزستان و اعلام وضعیت نگران کننده در اکثر شهرهای این استان شهروندان از سفر به استان خوزستان خودداری کنند.
شریفی گفت: مهمانی‌های خانوادگی، مراسم‌های عروسی و برگزاری مراسمات عزا و عدم توجه به پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند زمینه برای افزایش مبتلایان در شهرستان باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: در چند ماه گذشته مردم شهرستان رعایت پروتکل‌ها ی بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کردند، ولی در چند هفته اخیر استفاده از ماسک در سطح معابر عمومی و تجمعات کاهش یافته، که بسیار نگران کننده است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/