ایرنا/ محمدصادق بصیری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با صدور حکمی از سوی استاندار کرمان با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخاب این استان در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا منصوب شد.

متن حکم انتصاب معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان که با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخاب در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا منصوب شد به شرح زیر است: با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم و با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخاب استان در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا منصوب می شوید.
در این حکم آمده است، برنامه ریزی و فراهم کردن به موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری های نوین و روزآمد و روان سازی و تسهیل فرایندهای انتخابات، به‌کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت بیشتر و گسترده مردم در عرصه انتخابات، وظیفه و ماموریت جنابعالی است.
در ادامه آمده است، انتخابات ۱۴۰۰ باید در شان و تراز مردم شریف استان کرمان برگزار شود که در آن، حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر هر قانون و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش رعایت شود.
در این حکم که از سوی استاندار کرمان صادر شده، آمده است، بدین سبب انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کوشش مستمر نسبت به آن اهتمام نمائید.
در این حکم می خوانیم، بدیهی است معاونین، مدیران و روسای سازمان های وابسته، فرمانداران و بخشداران نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد ضمن آنکه همه دستگاه های اجرایی نیز بر اساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران همکاری لازم را خواهند داشت.
در پایان آمده، امید است در پرتو عنایت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی شکوهمند و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و در راستای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar