فارس/ فوتبالیست‌های تیم سوهان محمد قم در هشتمین بازی خود از مسابقات فصل جاری فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان برابر سردار جنگل صومعه‌سرا صف‌آرایی می‌کنند.

بازی‌های فصل 1400 – 1399 لیگ دسته سوم فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز یکشنبه سوم اسفند ماه با برگزاری چندین بازی در گروه‌های پنج گانه مرحله مقدماتی پیگیری می‌شود و نماینده فوتبال قم که حالا مدعی صعود به دسته بالاتر است در یک دیدار حساس به میدان می‌رود.
تیم فوتبال سوهان محمد طباطبایی قم که با کسب چهارمین پیروزی خود در هفته هفتم لیگ آزادگان با صعود چهار پله‌ای به رتبه سوم جدول رده‌بندی گروه دوم مقدماتی رسیده، با امید به تداوم این روند و حمایت مسوولان قم، خانواده فوتبال و هواداران این رشته ورزشی در میهمانی تیم رده چهارم جدول یعنی سردار جنگل صومعه‌سرا به میدان خواهد رفت.
تیم سوهان محمد قم با نتایج مثبت خود در هفته‌های اخیر لیگ آزادگان که روی نوار پیروزی گام برمی‌دارد، حالا به یک تیم آماده و هماهنگ تبدیل شده و قمی‌ها انتظار دارند با یک نمایش خوب همانند بازی‌های اخیر خود به روند پیروزی‌ها ادامه داد و بعد از سال‌ها قم را به سطح بالاتر فوتبال کشور برساند.
تیم سوهان محمد قم در آخرین بازی خارج از خانه خود با یک گل تیم شاهین تهران را برده و در بازی هفته هفتم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال ایران نیز توانست در ورزشگاه شهید جعفر حیدریان قم با گل حمیدرضا پاکیزه مهاجم باتجربه خود یک بر صفر تیم شهروند رامسر را مغلوب کند.
سوهان محمد قم در حال حاضر از 6 بازی خود موفق به کسب چهار برد شده، دو باخت در کارنامه دارد و با هشت گل زده، 6 گل خورده و 12 امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی گروه دوم مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ آزادگان ایستاده است، در حالی که تیم‌های شهید اورکی اسلامشهر و ستارگان مردان پاشا البرز با 13 امتیاز و بر حسب تفاضل گل رده‌های اول و دوم را در اختیار دارند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday