مهر/ استاندار بوشهر گفت: در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده، تعداد شعب اخذ رای در استان بوشهر بیش از ۱۶ درصد افزایش می‌یابد.

عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر ابراز کرد: به منظور ایجاد زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات سال آینده باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.
وی با بیان اینکه امنیت و اقتدار کشور وابسته به حضور گسترده پرشور مردم در انتخابات است، افزود: حضور همه سلایق و جناح‌های سیاسی در انتخابات از مهم‌ترین عوامل برای مشارکت حداکثری خواهد بود و باید این شرایط فراهم شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه انتخابات با مشارکت بالا در تداوم و استمرار نظام تأثیرگذار خواهد بود، اضافه کرد: از هم اکنون همه کمیته‌های ستاد انتخابات استان باید برنامه ریزی لازم را برای تأمین نیازمندی‌ها و رفع کمبودهای خود داشته باشند.
وی بر رصد و تحلیل شرایط انتخابات در استان بوشهر توسط ستاد انتخابات تاکید کرد و ادامه داد: در مورد انتخابات شوراها هم رعایت قانون در صلاحیت افراد مد نظر ستاد انتخابات باشد.
گراوند خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کرونا زیرساخت‌های لازم برای برگزاری روند اجرایی انتخابات به صورت الکترونیک فراهم شده و ستاد انتخابات آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط شیوع کرونا داشته باشد.
استاندار بوشهر با اشاره به افزایش شعب اخذ رأی در انتخابات پیش رو، گفت: با توجه به شیوع کرونا، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی شعب اخذ رأی در استان افزایش می‌یابد و شعب اخذ رأی در اماکنی که امکان تهویه هوا وجود ندارد جابه‌جا شوند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar