ایرنا/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: طی برگزاری چهارمین مانور سراسری مقابله با دستگاه‌های تولید رمز ارز، انشعابات برق غیرمجاز و تعدیل و تنظیم روشنایی معابر، ۹۰۶ انشعاب غیرمجاز برق از سطح ۲۳ امور توزیع برق این استان شناسایی و جمع آوری شد.

خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان ابراز کرد: اصلاح و تعویض ۳۴۷ کنتور برق و شناسایی ۲۹۸ کنتور خراب و دستکاری شده از دیگر اقدامات انجام شده در این مانور است.
وی با بیان اینکه شناسایی مراکز غیر مجاز رمز ارز یکی از محورهای عملیاتی این مانور است، افزود: دو مرکز غیر مجاز استخراج بیت کوین در این مانور شناسایی شد که تعداد ۱۱ دستگاه ماینر غیر مجاز از این مراکز کشف و ضبط شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین در ادامه برگزاری این مانور، ۴۹۸ دستگاه ساعت نجومی تنظیم و یک هزار و ۱۸۲ لامپ روشنایی تعدیل شد.
وی خاطرنشان کرد: چهارمین اقدام فراگیر جهادی توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان طی روزهای ۳۰ بهمن و یک اسفند ماه برگزار شد و ۹۴ تیم و ۳۲۹ نفر نیرو عملیاتی در این مانور حضور داشتند.
عوض زاده تصریح کرد: نیروهای عملیاتی این شرکت در حالی‌که شاهد وزش بادشدید، کاهش کیفیت هوا و شعاع دید افقی در بیشتر مناطق سیستان و بلوچستان بودیم به صورت جهادی در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم این استان فعالیت کردند.
وی اظهار کرد: بالابردن آمادگی نیروهای فنی، کسب مهارت، تمرین مدیریت بحران، افزایش ضریب اطمینان شبکه، افزایش رضایت مندی مشترکین از دیگر مزایای برگزاری این مانور است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today