آخرین خبر/ به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فاز اول عرضه تولیدات کارخانه‌های تولید فرش ماشینی از طریق مجموعه زندیه در شیراز آغاز شد و طبق اعلام مدیرعامل مجتمع فرش زندیه سال آینده فاز دوم نیز در گستره ای فراگیرترآغاز خواهد شد.

داوری، مدیرعامل مجتمع فرش زندیه گفت: فاز اول طرح عرضه فرش ماشینی ایرانی به مصرف کنندگان اجرایی شده که این طرح با هدف کمک به چرخه تولید و تامین نیاز مصرف کنندگان بوده است.
این کارآفرین موفق ادامه داد: محصولات تولیدی کارخانه‌های فرش ماشینی، با تخفیف تا ۵۰ درصد از قیمت مصرف کننده کارخانه در اختیار مصرف کننده قرار می‌‌گیرد.
یک سالی از شیوع ویروس کرونا در جهان می گذرد و بسته شدن مرزها به همین دلیل، همچنین تحریم‌های نابرابر و ظالمانه آمریکا بر علیه کشورمان  و کسادی بازار را سبب شده است.
مدیر عامل مجموعه فرش زندیه با اعلام کرد، کاهش میزان صادرات فرش ماشینی از یک سو و افزایش هزینه‌های تولید از سوی دیگر و همچنین برخی مسائل دیگر را موجب افزایش قیمت فرش ماشینی طی یک سال اخیر می داند.
او با آگاهی و اشراف کامل از این مشکلات گفت: در طرحی که اجرایی شده، این مجموعه پس از رایزنی با تولیدکنندگان مختلف، زمینه‌ای فراهم کرده تا تولیدات با کیفیت این شرکت‌ها، با قیمت‌های مناسبی به مستقیما در دسترس خریداران و مصرف کنندگان قرار گیرد.
داوری معتقد است این اقدام زمینه را برای کاهش 50 درصدی قیمت کالاهایی ایرانی برای مصرف کنندگان فراهم کرده و کمک به اقتصاد تولید کنندگان و تداوم حرکت چرخ تولید بوده است.
آن گونه که مدیرعامل مجموعه فرش زندیه گفت: برای اجرای این طرح مجوزهای لازم از اتاق اصناف و ستاد مدیریت بیماری کرونا دریافت شده و با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی شرایط شیوع کرونا، اقدامات و دستورات  لازم از سوی ستاد کرونا اخذ و در  مجتمع فرش  زندیه اجرا شده است.
این کارآفرین به بازدیدکنندگان اطمینان خاطر داد که با توجه به شرایط فیزیکی محل ارایه کالاها در مجموعه فرش زندیه که یک فضای بسیار بزرگ نمایشگاهی است، اجازه امکان فعالیت از سوی ستاد مدیریت کرونا اخذ شده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online