ایرنا/ رئیس پلیس راه کرمانشاه گفت: جاده‌های استان با آغاز بارش‌های برف و باران لغزنده شده از همین رو لازم است رانندگان احتیاط لازم را داشته باشند.

سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه کرمانشاه گفت: جاده‌های استان با آغاز بارش‌های برف و باران لغزنده شده از همین رو لازم است  گفت: طبق اعلام همکاران مستقر در جاده ها و بخصوص گردنه ها، بارش برف از ساعات ابتدایی بامداد امروز آغاز شده و کم و بیش ادامه دارد.
وی افزود: بارش در گردنه های بیدسرخ، مله ماس، قلاجه، حسن آباد، پلنگانه، ملندر و سرمیل از شدت بیشتری برخوردار بوده که همین موضوع می طلبد رانندگانی که قصد تردد از مسیرهای یاد شده را دارند حتما زنجیرچرخ همراه داشته باشند.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: اکنون هیچ راه بسته ای در استان وجود ندارد و با حضور تیم های پلیس راه و نیروهای راهداری ترددهای جاده ای در حال انجام است.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی که ترددها کندتر انجام می شود و رانندگان محدودیت دید دارند لازم است بیش از گذشته رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه را کرده و از هرگونه شتاب خودداری کنند.
وی در عین حال از شهروندان خواست در صورت امکان و تا بهتر شدن وضعیت جوی سفر خود را به تعویق انداخته و یا در صورت سفر حتما از سالم بودن وسیله نقلیه خود بخصوص لاستیک و برف پاکن خودرو مطمئن باشند.
استان کرمانشاه با بیش از ۲۴ هزار کیلومتر مربع وسعت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today