پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: یک دستگاه خودروی ساینا حامل مواد مخدر که با انجام حرکات خطرساز در صدد فرار بود با شلیک ماموران پلیس"بم"قبل از ورود به شهر متوقف شد.

سردار"عبدالرضا ناظری، ابراز کرد: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "بم" با انجام کار اطلاعاتی دقیق از عبور یک دستگاه خودروی ساینا حامل مواد مخدر از این شهرستان مطلع و در چند نقطه از محور"زاهدان- بم" مستقر شدند.
وی افزود: در این رابطه ماموران هنگام پایش هدفمند این محور متوجه تردد خودروی مورد نظر در یک نقطه از جاده بخش"بروات" شهرستان "بم" شدند و ضمن تعقیب و مراقبت نامحسوس این خودرو به راننده آن دستور ایست دادند؛ اما با انجام حرکات خطرساز و فرار این خودرو به سمت شهر"بم"روبه رو شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: ماموران پلیس به منظور جلوگیری از ورود این خودروی خطرساز به محدوده شهر و پیشگیری از وقوع هرگونه سانحه برای شهروندان با شلیک دقیق به لاستیک ها موفق شدند این خودرو را متوقف و ضمن دستگیری راننده 284 کیلو تریاک از آن کشف کنند.
ناظری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی این متهم به مراجع قضایی، یادآور شد: هر چند که ممکن است سوداگران مرگ برای انتقال مواد خانمان‌سوز مخدر به هر ترفند و حرکتی دست بزنند؛ اما پلیس نیز هر جا که لازم باشد دست توانا و اقتدار خود را رو و تلاش می کند در کنار دستگیری عاملان هرگونه جرم، هیچ آسیبی به شهروندان وارد نشود

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar