باشگاه خبرنگاران/ مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی البرز گفت: کارگر البرزی موفق به کسب رتبه اول کشور در رشته حفظ ۲۰ جز قرآن کریم در مسابقات قرآنی کشور شد.

صابر میدان میری، مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی البرز اظهار کرد: مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارگران کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا در دی ماه و بهمن ماه سال جاری برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات کارگران استان البرز در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و مفاهیم و در دو گروه خواهران و برادران شرکت کردند.
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: در این دوره از مسابقات قاریان قرآن کارگر شرکت کردند که محمد حسین میرزایی رتبه اول کشور در رشته حفظ ۲۰ جز قرآن کریم را از آن خود کرد.
میدان میری افزود: مسابقات قرآن کریم کارگری به منظور ارتقاء و شکوفایی استعداد‌ها و افزایش سطح آگاهی جامعه کار و تلاش و خانواده‌های آنان نسبت به مفاهیم و محتوای نورانی قرآن کریم از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم هر ساله در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday