ایرنا/ کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: از بعدازظهر امروز یکشنبه ۳ بهمن ماه آسمان این استان برفی و بارانی می‌شود.

حسین سلطانی، کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان در این خصوص تشریح کرد: در زمان حاضر آسمان زنجان ابری تا قسمتی ابری بوده و از بعدازظهر نیز اغلب مناطق این استان با بارش پراکنده برف و باران مواجه خواهد شد.
وی با بیان اینکه این سامانه بارشی تا اوایل شب بر استان حاکم بوده و پس از آن از منطقه و استان خارج شده و تا پایان هفته نیز بارندگی برای زنجان پیش بینی نمی شود، اظهار داشت: در حال حاضر نیز برخی ارتفاعات این استان سفید پوش شده و هوا نیز سرد است.  
کارشناس هواشناسی استان زنجان بیان کرد: از روز پنجشنبه گذشته هوای سرد و یخی در این استان حاکم شده است و این وضعیت جوی کماکان تا اوایل هفته آینده نیز تداوم خواهد یافت.
سلطانی با بیان اینکه صبح امروز زنجان با ۳ درجه سانتیگراد زیر صفر به عنوان ششمین مرکز استان کشور به ثبت رسید، افزود: میزان دمای هوای فعلی شهر زنجان ۳ درجه سانتیگراد زیر صفر است که در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت، ۲ درجه سانتیگراد افزایش نشان می‌دهد.
وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه با دمای ۷- درجه سانتیگراد و گیلوان در شهرستان طارم نیز با ۱۳+ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقطه این استان به ثبت رسیدند.

 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today