صدا و سیما/ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به بارش برف در استان اردبیل، گفت: تمامی محور‌های ارتباطی استان باز است.

کلیم‌اله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از عملیات برف روبی محور اردبیل - آستارا اظهار کرد: درحال حاضر شاهد بارش باران در شهرستان‌های شمالی استان و بارش برف در بقیه محورهای ارتباطی استان هستیم.
وثوقی افزود: ۸۰ اکیپ راهداری از دقایق اولیه شروع بارش‌ها به طور مرتب درحال نمک پاشی و برف روبی جاده‌ها هستند.
وی با بیان اینکه ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات در جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان مستقر شده و درحال خدمت رسانی به مردم خدمت هستند تصریح کرد: باتوجه به بارش رحمت الهی سطح راه‌ها خیس و لغزنده است که امیدواریم رانندگان در جاده‌ها با رعایت کامل قوانین سفری ایمن داشته باشند.
مدیرکل راهداری استان با بیان اینکه اولویت برف روبی با محور‌های اصلی و فرعی است، گفت: راهداران سخت کوش پس از اتمام عملیات برف روبی در محور‌های یادشده با همه توان عازم بازگشایی راه‌های روستایی خواهند شد.
وثوقی افزود: هموطنان در سفر‌های زمستانی سیستم‌های گرمایشی خودرو را بررسی کنند، لباس گرم، تجهیزات ایمنی و به ویژه زنجیرچرخ حتما به همراه داشته باشند.
وی با قدردانی از تلاش‌های نیرو‌های پلیس راه، هلال احمر، اورژانس جاده‌ای و سایر نیرو‌های امدادی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.
 


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today