تسنیم/ فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: اجازه ‌نمی‌دهیم نامزدهای انتخابات از اسم سپاه برای جمع‌آوری آرا سوء‌استفاده کنند‌.

سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن تاکید بر اینکه مردم کشور و از جمله مردم استان همیشه در صحنه حضور یافته و در مناسبت‌های مختلف حماسه آفریده‌اند، اظهار کرد: یکی از این حماسه‌ها حضور گسترده مردم در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن ماه سال جاری بود که مردم با اشتیاق سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشته و به مقام معظم رهبری لبیک گفتند.
وی با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات و شرکت در سرنوشت خود یکی دیگر از عرصه‌هایی است که مردم همواره آن را وظیفه دینی و ملی خود می‌دانند، تصریح کرد: در انتخابات سال گذشته و میزان مشارکت مردم استان، کرونا تاثیرگذار بوده است.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان اذعان کرد: من به صراحت می‌گویم و شفاف عرض می‌کنم که سپاه هیچ نامزد انتخاباتی برای انتخابات نداشته و ندارد.
وی ادامه داد: اما سپاه وظیفه‌ای دارد که با استفاده از ظرفیت‌هایش برای روشنگری دستاوردهای انقلاب و حضور مردم در صحنه اقدام کند.
سردار کرمی با تاکید بر اینکه در انتخابات سال آینده، مردمی که همیشه حماسه آفریده‌اند و دشمن را وادار به شکست کرده‌اند، حضور گسترده‌ای خواهند داشت و با حضور خود حماسه‌ای دیگر می آفرینند، افزود: سپاه هیچ جا نامزد انتخاباتی ندارد و بر له و علیه کسی وارد عمل نخواهد شد و مجاز هم نیست؛ اجازه هم نخواهیم داد برخی از نامزدهای انتخاباتی در شعارهای انتخاباتی‌شان از اسم سپاه برای جمع‌آوری آرا سوءاستفاده کنند.
وی در پایان تاکید کرد: هیچ پاسداری در استان زنجان حق ندارد در انتخابات له و یا علیه کسی تبلیغ کند و در صورت مشاهده حفاظت اطلاعات برخورد جدی خواهد داشت.


آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today