ایرنا/ استاندار البرز با صدور احکامی جداگانه، رییس و اعضای ستاد انتخابات این استان را منصوب کرد.

عزیزاله شهبازی، استاندار البرز طی حکمی نورمحمد فردی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان البرز منصوب کرد.
وی در احکام جداگانه‌ای محمد کردی، مدیرکل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری را به عنوان دبیر و علی نیازی، مدیرکل امور اداری و مالی را به عنوان رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان منصوب کرد.
همچنین بر اساس احکام صادرشده از سوی استاندار، سیدمحمد میرحبیبی، مدیرکل امنیتی و انتظامی به‌عنوان رئیس کمیته امنیتی و انتظامی، سیدمحمد موسوی نسب، مدیرکل حراست به‌عنوان رئیس کمیته حراست و استعلامات، عباس اسلامی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی وامور حقوقی به عنوان رییس کمیته حقوقی، محمدرضا جهانشاهلو مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و محمدعلی رفیع‌‎پور مدیرکل ثبت و احوال استان به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شدند.
استاندار البرز در حکم انتصاب اعضای ستاد انتخابات استان ابراز امیدواری کرده است با اهتمام دست‌اندرکاران انتخابات، همه تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخاباتی شکوهمند در شأن و منزلت مردم شریف البرز فراهم و حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان به عنوان حق‌الناس طبق قوانین و مقررات و در فضایی توأم با نشاط و آرامش رعایت شود.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday