صدا و سیما/ بخشدار کهک از جمع آوری زباله در ورودی سه روستای ابرجس، کرمجگان و بیدهند و پاکسازی معابر اصلی این روستا‌ها تا پایان هفته خبر داد.

شریفی بخشدار کهک با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه روستا‌های بالا دست ابرجس بخش کهک، محل اصلی ورود گردشگران است، در این مناطق به عادت محلی، تخلیه زباله بدون توقف و در اصطلاح شوتینگ انجام می‌شود که همین موضوع باعث شده است تا ورودی این روستا‌ها چهره زیبایی نداشته باشد.
وی افزود: در آخرین جلسه با دهیاران و شورای بخش، دستورات لازم داده شد که در ورودی و خروجی روستا‌های بالا دست سطل‌های زباله تهیه و نصب شود تا شرمنده مردم شهید پرور این بخش و گردشگرانی که به این بخش سفر می‌کنند نباشیم.
شریفی گفت: از گردشگران و میهمانان تقاضا داریم در رعایت نکات بهداشتی کمک یار دهیاران و طبیعت سرسبز بخش کهک باشند و مردم بخش کهک نیز در گزارش مشکلات بخش ما را یاری کنند.
جانمایی نادرست محل شوتینگ زباله در این روستاها، از چند سال قبل مطرح است و حتی خبر مرکز قم در گزارش‌های متعددی به آن پرداخته و مسئولان این بخش هم قول‌هایی برای رفع این مشکلات در سال ۹۷ داده بودند، اما این قول‌ها محقق نشد و هنوز این مشکل پا بر جاست.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday