پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق سایت‌های ادارات دولتی و خدمات‌رسان با 21 فقره سرقت در بجنورد خبر داد.

سرهنگ محمد غلامی، جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت و تخریب سایت های ادارات خدمات رسان در ماه های اخیر در سطح استان که سبب ایجاد اختلال و قطعی در شبکه ارتباطی استان و همچنین نارضایتی شهروندان شد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با تلاش مستمر و بی وقفه موفق شدند، متهم را که از سارقان سابقه‌دار بود شناسایی کنند، افزود: با سرعت عمل کارآگاهان و تلاش مستمر این فرد در مخفیگاهش در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهرستان بجنورد دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در بازرسی از محل اختفای این فرد تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد، تصریح کرد: ارزش اموال مسروقه توسط این فرد 4 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است.
غلامی با بیان اینکه متهم در بررسی های انجام شده به 21 فقره سرقت از سایت‌های ادارات خدماتی و اماکن دولتی اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: این فرد بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و در نهایت با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
وی با تاکید بر اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که باعث شود تا امنیت و آرامش در جامعه مختل شود با قدرت برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today