ایرنا/ مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: امید آرامی کشتی‌گیر این استان به اردوی تیم‌ملی کشتی‌فرنگی بزرگسالان کشور دعوت شد.

ادهم کرد زابلی، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان ابراز کرد: آرامی قهرمان وزن ۴۲ کیلوگرم کشتی‌فرنگی نوجوانان ۲۰۱۶ گرجستان و قهرمان‌آسیا ۲۰۱۶ چین‌تایپه به اردوی تیم‌ ملی کشتی‌ فرنگی بزرگسالان دعوت شد.
وی ادامه داد: سرمربی تیم‌ملی کشتی‌فرنگی بزرگسالان برای ایجاد انگیزه در این جوان مستعد سیستان و بلوچستان به مسئولان، مربیان و کشتی‌گیران استان قول مساعدت داده که برای مراحل بعدی اردوی آماده‌سازی تیم‌ ملی کشتی‌ فرنگی بزرگسالان که به‌ منظور شرکت در رقابت های گزینشی‌ المپیک، یا بازی‌های المپیک یا رقابت‌های قهرمانی‌جهان تشکیل می‌شود آرامی را نیز به اردوی تیم‌ملی دعوت کند.
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به موفقیت‌های آرامی، گفت: این کشتی گیر موفق استان به عنوان عضو ثابت تیم ملی تاکنون با حضور در رقابت های ترکیه، تهران، آذربایجان، تایوان و تفلیس گرجستان پنج مدال طلای بین المللی، آسیایی و جهانی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.
وی افزود: همچنین کسب چند دوره عنوان قهرمانی کشور از دیگر موفقیت‌های این کشتی گیر سیستان و بلوچستان محسوب می شود.
زابلی خاطرنشان کرد: هم‌اینک افزون‌بر یک هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته کشتی در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today