پایگاه اطلاع رسانی استانداری اصفهان/ سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: مردم اصفهان از سفر به استان‌های خوزستان و شمالی کشور خودداری کنند.

حجت الله غلامی، سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان اصفهان ابراز کرد: با توجه به اینکه ۱۱ شهر استان خوزستان در وضعیت قرمز و نامطلوب قرار دارد و ویروس جهش یافته انگلیسی در این استان شایع شده، همچنین استان‌های شمالی کشور نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند، مردم استان اصفهان از سفر به این شهرها جدا خودداری کنند.
وی ادامه داد: مبادی ورودی استان خوزستان به روی خودروهای غیر بومی هم بسته است و در صورت سفر به این استان خودروها بازگردانده می‌شوند.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان تصریح کرد: پروازها به استان اصفهان به صورت ویژه کنترل می‌شود و در فرودگاه از افراد فاقد تست پی سی آر تست گرفته می‌شود، بنابراین مسافران از سفر به اصفهان بدون در دست داشتن تست پی سی آر منفی خودداری کنند.
وی اضافه کرد: هنوز شرایط به گونه‌ای نیست که بتوان برای سفرهای نوروزی برنامه ریزی کرد از این رو مسافران برای سفر تعجیل نکنند.
غلامی با بیان اینکه تا زمانی که عادی انگاری در دستور کار قرار نگیرد شرایط حساس و شکننده است، خاطرنشان کرد: بنابراین مردم از سفر به شهرهای مذهبی مانند قم و مشهد به لحاظ حضور مسافران عراقی خودداری کنند.
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: با توجه به شکننده بودن وضعیت کرونا از عادی انگاری پرهیز شود و مردم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی شرایط را جدی بگیرند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today