ایسنا/ مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای کمک به مردم سی‌سخت از تمام ساختمان‌های آسیب‌دیده و نیازمند به تخریب و بازسازی شهر نقشه‌برداری رایگان صورت می‌گیرد.

زمان خوب، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای مسئولیت ذاتی و اجتماعی خود جهت کمک به مردم شریف شهر سی‌سخت اقدام به نقشه برداری از تمام ساختمان هایی آسیب دیده و نیازمند به تخریب و بازسازی می نماید.
وی تصریح کرد: این نقشه ها توسط دستگاه‌های GPS پیشرفته و درقالب سیستم مختصات جهانی با دقت بالا به کمک سامانه شمیم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برداشت خواهند شد.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: پیاده سازی مجدد و احیا مرز و حدود بین املاک بعد از زمان تخریب از مهم ترین مزایای این نقشه‌ها خواهد بود.
خوب تاکید کرد: با توجه به ذخیره سازی این نقشه ها در بانک پایگاه داده ی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در زمان آتی این نقشه ها جهت انجام امور ثبتی املاک نیز قابل استفاده بود.
وی بیان کرد: تمامی مراحل برداشت نقشه وضع موجود حدود املاک و ساختمان‌های آسیب‌دیده و همچنین در صورت نیاز پیاده‌سازی حدود املاک توسط اداره ثبت اسناد و املاک به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.


آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today