ایسنا/ مدیر مخابرات منطقه کردستان از ایجاد سه سایت جدید تلفن همراه با هدف ارائه خدمات با کیفیت ترِ سرویس های شبکه ارتباطات سیار در سطح استان خبر داد.

آزاد حکمت، مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه طبق برنامه های تعیین شده در خصوص توسعه طرح های مخابراتی و با هدف ارائه خدمات بهتر و بهبود شبکه ارتباطات سیار اقدامات مناسبی صورت گرفته است، اظهار کرد: تعداد سه سایت جدید تلفن همراه با سرمایه گذاری ٥٠ میلیارد ریال در استان ایجاد و به بهره برداری رسیده است.
وی با اعلام اینکه از این تعداد، یک سایت در روستای نایسر،یک سایت در روستای زیویه کامیاران و یک سایت نیز در روستای خروسه از توابع شهرستان سنندج احداث شده است عنوان کرد: هر کدام از این سایت ها می توانند تعداد چشمگیری از مشتریان را تحت پوشش تکنولوژی های نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار دهند.
مدیر مخابرات منطقه کردستان به سایت های ایجاد شده در روستاهای زیویه و خروسه اشاره و خاطرنشان کرد: این سایت ها پاسخگوی نیازهای ارتباطی مشتریان در چند نقطه روستایی و جاده ایی به صورت جداگانه هستند.
حکمت، تملک زمین، عملیات حفاری، فونداسیون، نصب دکل و تجهیزات فنی بر روی سایت های جدید را از جمله مراحل اصلی ایجاد یک سایت اعلام کرد و گفت: برای نصب و راه اندازی سایت های اعلام شده مبلغ ٥٠ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
وی خاطرنشان کرد: در راستای ارائه خدمات بهتر به دیگر مشتریان شبکه ارتباطات سیار مخابرات پروژه ها و برنامه های مثمر ثمری تدوین و تعریف شده است که با همدلی و همراهی همکاران در تحقق این امر، هیچ تلاشی را دریغ نخواهیم کرد.
مدیر مخابرات منطقه کردستان همچنین به تعداد مشتریان تلفن همراه در استان اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر دو میلیون و 229 هزار و 739 مشترک دائمی و اعتباری با ضریب نفوذ 134 درصد از سرویس ها و محصولات شبکه ارتباطات سیار بهره‌مند هستند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online